Esame profesionali laisvai samdomų specialistų komanda. Interneto svetainių kūrimo, atnaujinimo ir priežiūros srityje dirbame jau nuo 2009 metų. Greitai ir kokybiškai atliekame užsakytus darbus savo klientams visoje Lietuvoje, ir užsienyje. Užsisakykite savo interneto svetainę pas mus.

Kokius privalumus gaunate pasirinkdami nepriklausomą mūsų komandą? Vienijame laisvai samdomus specialistus, kurie gerai išmano savo darbą. Prie jūsų projekto visada dirba efektyvus ir optimalus darbuotojų skaičius. Darbai atliekami sparčiai ir neprisideda papildomų mokesčių, kuriuos taiko didelės agentūros. Kiekvienam klientui skiriamas betarpiškas dėmesys ir laikas.

Kurdami interneto svetaines naudojame naujausias web technologijas. Jūsų interneto svetainei bus sukurtas individualus dizainas arba parinktas tinkamiausias dizaino šablonas. Kiekvienos mūsų sukurtos interneto svetainės dizainas yra pritaikytas ir peržiūrai mobiliuosiuose įrenginiuose. Jums nereikės atskirai ieškoti tekstų rašytojo, ko dažniausiai nesiūlo kiti svetainių kūrėjai.

Interneto svetainių programavimui naudojame atviro kodo turinio valdymo sistemą WordPress ir el. prekybos modulį Woocommerce. Tai patikrinta, populiari, patikima ir saugi turinio valdymo sistema, kurią lengva administruoti. Jums nereikės jaudintis jokiais interneto svetainės ar elektroninės parduotuvės atnaujinimo ir aptarnavimo klausimais, kadangi nebūsite pririšti prie svetainės kūrėjo.

Šiais interneto laikais mes neskirstome savo klientų pagal geografines vietoves. Sėkmingai dirbame VilniujeKauneKlaipėdoje ir visoje Lietuvoje.

 

Klientų atsiliepimai
[Atsiliepimas]

Mūsų paslaugomis naudojasi
[Logotipai]

Nemokama konsultacija

Turite klausimų dėl internetos svetainės ar elektroninės parduotuvės ? Parašykite arba paskambinkite mums. Profesionaliai pakonsultuosime ir duosime patarimų.

Scroll to Top